דחיית מועדים

ביום 19.10.2023 אושר חוק דחיית מועדי תשלום של חוזים, פסקי-דין ותשלומי חובה לרשויות. מי זכאי לדחיית מועד? מה משך הדחייה? ומתי אינה אפשרית?

כאן תוכלו למצוא מאמרים בנושא דחיית מועדים לתשלום בעקבות מלחמת חרבות ברזל.

אז מי זכאי לדחיית מועד לביצוע תשלומים? מהי תקופת הדחייה? מהם התנאים? ואיזה תשלומים בכלל ניתן לדחות? כל המידע במאמרים הבאים

החוק מונה רשימה של 11 גורמים שזכאים לדחייה ב"תקופה הקובעת" או בחלקה. נכון לעת הזו, התקופה הקובעת מתייחסת לימים שבין ה-7.10.2023 ועד ה-7.11.2023.

ישנם 99 ישובים שכרגע מנויים בצו. עם זאת, ייתכן בהחלט שהרשימה תצומצם או תורחב בהמשך הלחימה ובהתאם למצב בשטח.

חוק דחיית מועדים (הוראת שעה-חרבות ברזל)(חוזה, פסק דין או תשלום לרשות), התשפ"ד-2023 קובע את רשימת המצבים בהם קבוצת זכאים יוכלו לדחות תשלומים מסוימים.

בעיתות משבר בטחוני, בעלי-נכסים רבים משכירים את נכסיהם למפונים מאזורי סיכון. ברקע מבצע חרבות ברזל אנשים רבים נותרו מחוסרי דיור. בין אם כי ביתיהם ניזוקו באופן שלא מאפשר לגור בו; ובין אם כי היה עליהם להתפנות מטעמי ביטחון.

אך עם כל הרצון הטוב לעזור, עדיין צריך לראות איך שני הצדדים יוצאים מורווחים. המפונים יזכו לחוזה מקל וקצר מועד שבא לקראתם ככול הניתן; ובעלי-הנכסים ישמרו על קניינם.

כל המידע בנושא דחיית מועדים לתשלום נמצא במאמרים בעמוד זה.

דחיית מועדים בעקבות חרבות ברזל: חקיקת בזק שעוד מתגבשת

נוצר בתאריך: 26/10/2023

ביום 19.10.2023 אושר חוק דחיית מועדי תשלום של חוזים, פסקי-דין ותשלומי חובה לרשויות. מי זכאי לדחיית מועד? כמה זמן הדחייה? ובאילו מצבים הדחייה לא אפשרית? הסקירה המלאה

חוזה שכירות במלחמה-מה דינו וגם חוזה שכירות לדוגמה, חוק שכירות הוגנת

חוזה שכירות במלחמה: האם עדיין תקף? וגם: חוזה שכירות קצרת מועד לדוגמה

נוצר בתאריך: 25/10/2023

סקירה מלאה של המצבים בהם יינתן פטור מתשלומים לפי חוזה השכירות או דחייה של מועדי התשלום. וגם, חוזה שכירות קצרת מועד לדוגמה

יש לנו את זה?

דינו מביא בשורה בתחום התביעות הקטנות בישראל! שברנו את מחירי השוק, ואנחנו חוסכים ללקוחות שלנו המון זמן וכאב ראש.
עם דינו, אין תביעה קטנה מידי.

תפריט נגישות