שכירות

ביום 19.10.2023 אושר חוק דחיית מועדי תשלום של חוזים, פסקי-דין ותשלומי חובה לרשויות. מי זכאי לדחיית מועד? מה משך הדחייה? ומתי אינה אפשרית?

מאמרים בנושא תביעות שכירות.

חוק הגנת הדייר אשר נועד להסדיר את מערכת היחסים בין משכיר לבין דייר מוגן. חוק הגנת הדייר מגביל בעלי נכסים לפנות דייר מוגן או להעלות את דמי השכירות. באיזה מקרים נגיש תביעות שכירות?

אין ספק שבמריצת השנים המציאות הכלכלית והמשפטית השתנתה. היצע הדירות גדל, הדיירים כבר לא היו במצוקה כפי שהיו הדיירים המוגנים בקום המדינה..

בעלי-הנכסים לא היו אותם "גבירים אימתניים" שכל הונם מרוכז בנדל"ן.

דינו הוקם במטרה לתת מענה לחוסר הקריטי של טכנולוגיה משפטית בעולם התביעות הקטנות. מדובר בטכנולוגיה הראשונה והיחידה מסוגה בתחום.

השירות שלנו מותאם להוראות הרשות השופטת, חיסכון של כ- 75% בעלויות, שאלון מותאם משתמש, תוסף צירוף מסמכים, 14 דקות והתביעה הקטנה מוכנה.

כחלק מהפיתוח הטכנולוגי, המערכת כוללת מעטפת עזרים מובנים (כמו אשף הסיוע, כלי הסברה, הזנת מסמכים למפתח נספחים סדור, התאמת לשון התביעה- זכר/נקבה/יחיד/רבים ועוד).

דחיית מועדים בעקבות חרבות ברזל: חקיקת בזק שעוד מתגבשת

נוצר בתאריך: 26/10/2023

ביום 19.10.2023 אושר חוק דחיית מועדי תשלום של חוזים, פסקי-דין ותשלומי חובה לרשויות. מי זכאי לדחיית מועד? כמה זמן הדחייה? ובאילו מצבים הדחייה לא אפשרית? הסקירה המלאה

חוזה שכירות במלחמה-מה דינו וגם חוזה שכירות לדוגמה, חוק שכירות הוגנת

חוזה שכירות במלחמה: האם עדיין תקף? וגם: חוזה שכירות קצרת מועד לדוגמה

נוצר בתאריך: 25/10/2023

סקירה מלאה של המצבים בהם יינתן פטור מתשלומים לפי חוזה השכירות או דחייה של מועדי התשלום. וגם, חוזה שכירות קצרת מועד לדוגמה

נזקי מלחמה לרכוש איך מקבלים פיצויים

נזקי מלחמה לרכוש: כך תקבלו פיצויים

נוצר בתאריך: 09/10/2023

איך מקבלים פיצוי בגין נזק לרכב, לדירה או לרכוש אחר? האם צריך להגיש תביעה בבית המשפט? ואיך זה קשור לקנייה ומכירה של נדל"ן? כל המידע כדי שתעשו את זה נכון.

אדם מעונב מביט על מסמך עם זכוכית מגדלת ומבט מתפלא, חוזה שכירות סטנדרטי

חוזה שכירות: הסעיפים שחייבים להדליק לכם נורה אדומה

נוצר בתאריך: 06/06/2023

המאמר שיכין אתכם לחתימה על חוזה שכירות: הורדת חוזה שכירות סטנדרטי, אילו סעיפים חייבים להיות בכל חוזה שכירות? מאילו סעיפים כדאי להיזהר

דיור_דמי תיווך

דמי-תיווך: כל מה שצריך לדעת

נוצר בתאריך: 24/05/2023

מי זכאי לקבל דמי-תיווך ומהם התנאים? מהו הסכם תיווך? מה דין עסקת בלעדיות? ומה כל אחד מהצדדים – המתווך או הלקוח – יכול לעשות במקרה של מחלוקת?

חוק הגנת הדייר: למה חוזי-שכירות מציינים שהוא לא חל?

חוק הגנת הדייר: למה חוזי-שכירות מציינים שהוא לא חל?

נוצר בתאריך: 06/07/2022

סקירה מלאה של המצב החוקי מחוק הגנת הדייר ועד לחוק שכירות הוגנת החל היום. המאמר סוקר את הרקע לחקיקה ומסביר מדוע היא כבר לא רלוונטית ממזמן

ערבונות בחוזה שכירות: סטנדרט חדש למשכיר ולשוכר

ערבונות בחוזה שכירות: סטנדרט חדש למשכיר ולשוכר

נוצר בתאריך: 05/07/2022

כל מה שצריך לדעת על ערבונות בחוזה שכירות: עם כניסת חוק שכירות הוגנת בשנת 2017, השתנה סטנדרט גביית הערבונות בחוזה שכירות - לא כל סכום, לא כל עירבון והדרך לבית-המשפט מעולם לא הייתה קצרה כל כך. היכנסו לסקירה מלאה.

חוק שכירות הוגנת, ליקויים בדירה שכורה, לא תמיד אחריות המשכיר, תביעות קטנות

ליקויים בדירה שכורה: לא תמיד אחריות המשכיר

נוצר בתאריך: 05/07/2022

זמן קריאה משוער: 4 דקות ו- 24 שניות. מי אחראי לתיקון ליקויים בדירה שכורה? מתי השוכר אחראי לתקן את הליקויים? תוך כמה זמן יש לתקן את הליקויים

חוק שכירות הוגנת, חוק השכירות והשאילה - המדריך למשכיר ולשוכר

חוק שכירות הוגנת: המדריך למשכיר ולשוכר

נוצר בתאריך: 05/07/2022

סקירה מלאה של חוק שכירות הוגנת וחוק השכירות והשאילה: על אילו חוזי שכירות הוא חל? מה תחשב דירה שאינה ראויה למגורים? מהם הביטחונות שניתן למסור

1 2

יש לנו את זה?

דינו מביא בשורה בתחום התביעות הקטנות בישראל! שברנו את מחירי השוק, ואנחנו חוסכים ללקוחות שלנו המון זמן וכאב ראש.
עם דינו, אין תביעה קטנה מידי.

תפריט נגישות