הצהרת נגישות

ברוך/ה הבא/ה!

הצהרת נגישות עבור האתר, והמערכת של דינו.

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בו, לצרוך את תכניו ולעשות שימוש בפונקציות שמציע באותה רמה של הנאה ויעילות, ככול הגולשים. אנחנו מאמינים בשוויון הזדמנויות ופועלים בעבור זה לרבות על-ידי הטמעת הטכנולוגיה הדרושה להנגשת האתר.

יובהר: למען הנוחות בלבד הצהרת נגישות נוקטת לשון זכר, אך היא מתייחסת לכל המינים באופן שווה. כמו כן, חלוקת הצהרת נגישות לכותרות וסעיפים נעשית למען הנוחות בלבד. החלוקה כאמור לא תשמש לפרשנות הסעיפים. לנוחותכם, ניתן להתעדכן בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלנו על-ידי לחיצה על הקישורים שצורפו כאן ומצויים גם בבאנר התחתון באתר.

האתר עומד בהוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013. בדיקותינו נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום, אך מותאם גם לדפדפנים הנפוצים בישראל ולגלישה סלולארית.

האתר בנוי כך שניתן יהיה להיעזר בטכנולוגיות מנגישות תומכות, וכן להפעילו עם מקלדת (מקשי החיצים לירידה ועליה בעמודים; Enter לכניסה לקישור נבחר; Esc לטובת יציאה מתפריטים וחלונות; ניווט בין שדות במערכת עם מקש Tab או Shift+Tab).

אנו עושים כמיטב יכולותינו על-מנת להבטיח שהאתר יישאר נגיש. בין אם אתה בעל מוגבלות פיסית ובין אם לא, בממשק הנגישות שהטמענו ניתן למצוא את הטכנולוגיה הרלוונטית אשר בעזרתה, תוכל להתאים את חוויית השימוש באתר עבורך ובהתאם למגבלותייך, ככול שישנן.

עם זאת ולמרות מאמצינו הרבים להתאים את האתר ברמה הטובה ביותר, ייתכן שחלקים באתר טרם הונגשו או שטרם נמצא עבורם פיתרון טכנולוגי הולם.

אתר האינטרנט של דינו מונגש לרמה AA, לפי הנחיות WCAG 2.0, לפי החוק הישראלי ובהתאם לצרכים של אנשים בעלי מוגבלויות.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, iOS9 – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק.

קבלת מידע ודרכי פנייה לענייני נגישות

לבקשת אדם עם מוגבלות, אנו נמסור מידע על מנת להנגיש לו מידע ולקבל שירות. המידע הנ"ל יימסר כאמור על-ידי התאמת נגישות המתאימה למוגבלותו.

ככול שמצאת תקלה, התקשית עם ממשק הנגישות, יש לך רעיונות כיצד לשפרו או שתרצה לחוות עליו דעה, יותר מנשמח לשמוע ממך במייל: [email protected]. אנו מבטיחים לעשות את מירב ומיטב המאמצים על מנת ליתן מענה הולם בנסיבות ולטפל בתקלות במהירות האפשרית.

תפריט נגישות