רגע.. אז מה עושים?

איך זה עובד? לא יודעים מאיפה להתחיל להכין תביעה קטנה? או שכבר הכנתם תביעה קטנה אבל אין לכם מושג איך להתקדם? העמוד הזה בדיוק בשבילכם!

תביעה קטנה – איך זה עובד?

ראשית, שברנו את מחירי השוק! הגשת תביעה קטנה החל מ- 299 ש"ח כולל מע"מ בלבד.

כ-50% מהתביעות הקטנות נדחות בגלל כשלים טכניים(!) כתב התביעה של דינו, מותאם להוראות מנהל בתי המשפט.

באמצעות דינו, ניתן להגיש תביעה קטנה אונליין. דינו הינו המוצר הטכנולוגי הראשון בישראל ובעולם המאפשר הפקה של תביעה קטנה מא' ועד ת' תוך דקות ספורות. אנחנו לא משתמשים ב- AI (בינה מלאכותית). האלגוריתמים שלנו נבנו בקפידה ולאורך זמן על-ידי עורכי דין מקצועיים בתחומם.

השירות שלנו פשוט במיוחד! אתם נרשמים, אנחנו מלווים אתכם בתהליך, ותוך דקות ספורות יש לכם תביעה קטנה ואיכותית. ניתן לבצע דרכנו גם את ההגשה בתוספת תשלום סמלי (ללא רווח). בכל מקרה של שאלה או תקלה, ניתן לפנות אלינו גם דרך המערכת, גם דרך האתר, וגם דרך עמוד הפייסבוק. אנחנו כאן בשבילכם!

אם טרם הכנתם תביעה קטנה, לחצו על "שימוש במערכת" כדי לדעת איך זה עובד. אם כבר הכנתם את התביעה הקטנה אך טרם הגשתם אותה, לחצו על הכפתור "לאחר הכנת תביעה".

דינו, איך זה עובד, תביעה קטנה, תביעות קטנות, אין תביעה קטנה מידי, הגשת תביעה קטנה באינטרנט, הגשת תביעה קטנה אונליין

מעוניינים להגיש את התביעה הקטנה בעצמכם? הקישור הבא הוא בשבילכם

דינו, איך זה עובד, תביעה קטנה, תביעות קטנות, אין תביעה קטנה מידי

רוצים לדעת איך זה עובד וכיצד נרשמים למערכת? הקישור הבא הוא בשבילכם

בסרטון הבא נציג לכם בקצרה את התהליך, כך תוכלו לראות איך זה עובד וכיצד נראים השלבים. דינו פועל כדי להנגיש לכם את תהליך הגשת תביעות קטנות, ללא צורך בעו"ד וללא כאבי ראש והוצאות מיותרות.

המערכת שלנו תתאים את השאלון תוך-כדי תנועה ובהתאם לתשובות שעניתם. כל האלגוריתמים שלנו אופיינו על-ידי עורכי דין מקצועיים בתחומם.

יש לנו את זה?

דינו מביא בשורה בתחום התביעות הקטנות בישראל! שברנו את מחירי השוק, ואנחנו חוסכים ללקוחות שלנו המון זמן וכאב ראש.
עם דינו, אין תביעה קטנה מידי.

תפריט נגישות